MOŽNOSTI DOPRAVY


Veškeré námi nabízené materiály doručujeme kamkoli v rámci České republiky. Zboží dopravujeme vlastními, nebo smluvními vysoko-tonážními vozy. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravovat po nezpevněných komunikacích, polních cestách, do zahrádkářských kolonií apod. V případě nedodržení této podmínky, může být doprava prodejcem odmítnuta.
Děkujeme za pochopení. 

Ceník přepravného:     

Typ dopravného Příklad přepravovaného zboží Cena dopravného vč. DPH
Základní sazba Většina nabízených materiálů jako jsou vchodové stříšky, bitumenové krytiny, nopové fólie, geotextílie, kompostéry apod. 299,- Kč
Snížené dopravné stavební chemie, drobné střešní doplňky apod. 89,- Kč
Těžké zboží střešní šindele, asfaltové pásy, polykarbonátové desky apod. 799,- Kč
Osobní odběr v Lotouši u Slaného ZDARMA

Doprava Toptrans      Dopravce Doprava na paletách      Doprava GEIS        dopravce DPD

PLATEBNÍ METODY

Úhradu zakoupeného zboží lze provést několika způsoby. Volbu dopravy a platby je možné provést v posledním kroku před dokončením objednávky.

Dobírkou:

Úhradu objednávky při jejím převzetí od dopravce můžete provádět v hotovosti, případně platební kartou. O možnosti platby platební kartou budete informování v zaslané SMS zprávě před doručováním objednávky.

Bankovním převodem:

Bankovním převodem je možné uhradit objednávku na náš účet na základě zaslané zálohové faktury. Doklad je automaticky zasílán e-mailem do 24 hodin od přijetí objednávky.

On-line platby platební kartou, nebo bankovním převodem:

Platbu objednávky můžete provádět ihned pomocí platební karty či převodu ve Vašem internetovém bankovnictví. Platba je realizována pomocí platební brány GoPay.

Platba v hotovosti:

Platbu v hotovosti lze využít při osobním odběru na centrálním prodejním skladě v Lotouši u Slaného na adrese Lotouš 37, 273 79 Tuřany u Slaného

Platba platební kartou:

Platba kartou je možná taktéž při osobní odběru na centrálním prodejním skladě v Lotouši u Slaného na adrese Lotouš 37, 273 79 Tuřany u Slaného.

Podle zákona o evidenci tržeb prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.